MENU
Jesteś tutaj: Auto-Mix

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się głównie demontażem pojazdów samochodowych. Posiadamy pozwolenie wydane przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego znak: OWŚ.VII.7680-9/2010 z dnia 16.02.2011r., przez co jesteśmy uprawnieni do legalnego demontażu samochodów zgodnie z ustawą o recyklingu pojazdów (Dz.U. z 2005 r. Nr 25, poz.202) i na tej podstawie wydajemy zaświadczenia do ich wyrejestrowania.

W swojej ofercie przewidujemy dla Państwa również usługi w zakresie:
1. skupu złomu stalowego, żeliwnego, metali kolorowych, (każdą ilość, stały odbiór),
2.zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (elektrośmieci), na podstawie decyzji znak: OWŚ.VII.7221.2.13.2011 wydanej przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, pod numerem rejestrowym GIOŚ: E0014663Z,
3. sprzedaży części używanych,

Chcąc ułatwić klientom współpracę osobiście odbieramy pozyskany przez dostawców towar. Posiadamy specjalistyczny transport, który przystosowany jest zarówno do załadunku, jak i rozładunku przewożonych materiałów.
Zapewniamy:

  • profesjonalną, miłą, sprawną i kompleksową obsługę,
  • terminowe płatności (przelew, gotówka),
  • zadowolenie i satysfakcję ze współpracy.

Jeśli posiadacie Państwo auta powypadkowe, uszkodzone, stare nie nadające się do użytku w ruchu drogowym, niepotrzebny zużyty sprzęt elektroniczny lub elektryczny, złom który niepotrzebnie zalega na terenie Waszych zakładów czy też prywatnym zachęcamy do skorzystania z naszych usług !!!!!!